Dlužími.cz - specialista na vymáhání pohledávek
Úvod Pro věřitele Pro dlužníky Ceník Naše garance Kontakt
Začali jsme se zabývat Vaším dluhem a budeme se jím zabývat, dokud nebude uhrazen
A to 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  Zadat pohledávku  
Rychlý kontakt
Vymáhání pohledávek

Volejte infolinku
+420 776 065 798
pro pohledávky do 50 tis. Kč

+420 777 627 307
pro pohledávky nad 50 tis. Kč

Pište na email
dluzimi@dluzimi.cz

Pracovní doba: Po-Pá 9-17 hod.

Přišla Vám upomínka a nevíte, co to znamená?

Znamená to, že naše společnost převzala od Vašeho věřitele jeho pohledávku a nyní dlužíte nám. Budeme po Vás dlužnou částku vymáhat všemi dostupnými prostředky.

Čím dříve svůj závazek zaplatíte, tím dříve od nás budete mít pokoj. Můžeme Vás ujistit, že Váš dluh nenecháme ležet ladem a budeme Vás kvůli němu kontaktovat 7 dní v týdnu 24 hodin denně do doby, dokud nebude splacen nebo nebude dohodnuto pro obě strany přijatelné řešení.

Svůj dluh uhraďte dle specifik uvedených na upomínce a nezapomeňte uvést jako VS platby své rodné číslo popřípadě IČO pokud jste podnikatel. Do vzkazu pro příjemce uveďte své jméno a příjmení popřípadě název firmy. Toto zašlete na náš účet vedený Českou spořitelnou a.s., č.ú. : 995387329/0800.

Nezapomeňte zaplatit svůj dluh dle tohoto návodu, jinak nebude Vaše platba identifikována a tudíž, ji budeme stále považovat za nezaplacenou.
Neuznáváte dluh na základě kterého jsme Vás kontaktovali?

Pokud jste od nás obdrželi upomínku na dluh, který neuznáváte, ať už do výše nebo jako celek, nebo jste ho již v minulosti zaplatili, klikněte zde...
Vaši připomínku prověříme.

Novinky z ekonomiky:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/avax-holding.cz/httpdocs/dluzimi/dwn.php on line 11
Dluzimi.cz
Specialista na vymáhání pohledávek. ©2009 - Všechna práva vyhrazena.
Partnerské odkazy

Ceník nad rámec služeb