Dlužími.cz - specialista na vymáhání pohledávek
Úvod Pro věřitele Pro dlužníky Ceník Naše garance Kontakt
Začali jsme se zabývat Vaším dluhem a budeme se jím zabývat, dokud nebude uhrazen
A to 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  Zadat pohledávku  
Rychlý kontakt
Vymáhání pohledávek

Volejte infolinku
+420 776 065 798
pro pohledávky do 50 tis. Kč

+420 777 627 307
pro pohledávky nad 50 tis. Kč

Pište na email
dluzimi@dluzimi.cz

Pracovní doba: Po-Pá 9-17 hod.

Neuznáváte dluh?

Přišla Vám upomínka na dluh, který neuznáváte, neexistuje pro něj žádný právní nárok, nebo jste dluh již zaplatili v minulosti?

I to se bohužel může stát. Řešení je jednoduché. V sekci ke stažení si stáhněte prohlášení o neuznání dluhu. Řádně jej vyplňte, podepište a zašlete jej doporučeným dopisem na sídlo naší firmy, nezapomeňte přiložit kopie patřičných důkazních materiálů. Vaše připomínky a důkazy prozkoumáme, vyhodnotíme, zdali se jedná opravdu o neoprávněné vymáhání pohledávky nebo jestli se jen Vy domníváte, že okolnosti pohledávky, její výše a vznik jsou protiprávním jednání.

O neuznání dluhu nás zároveň informujte a to ve formě SMS zprávy ve tvaru - Zasílám prohlášení o neuznání dluhu - Vaše jméno a příjmení, to vše zašlete na tel. 774 718 064 a to  do 24 hodin od obdržení upomínky.


Pozor důležité upozornění!
Prohlášení o neuznání dluhu je třeba zaslat do 7 dnů od obdržení upomínky a SMS o zaslání do 24 hodin od obdržení upomínky. Jelikož Vás po 24 hodinách po obdržení upomínky začneme informovat častými telefonáty několikrát denně, je ve Vašem zájmu tuto skutečnost sdělit v co nejkratším termínu.
Novinky z ekonomiky:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/avax-holding.cz/httpdocs/dluzimi/dwn.php on line 11
Dluzimi.cz
Specialista na vymáhání pohledávek. ©2009 - Všechna práva vyhrazena.
Partnerské odkazy

Ceník nad rámec služeb